Baxter

 

Pozvánka

Termín pro zaslání přihlášek k účasti
je prodloužen
do 27. února 2019

Doprava

Doprava organizovaná firmou BAXTER:

13. března 2019 bude zajištěna doprava autobusem z Jihlavy, Olomouce a Brna.

POZOR!
Zajišťujeme vlakové jízdenky pouze pro tyto spoje:

Termín pro objednávku dopravy byl prodloužen do 27. února 2019 přijímáme nejpozději do 20. února 2019!

Veřejná doprava

Automobilem

Příjezd z Prahy, Vídně, Brna po dálnici D1
Po dálnici D1 jeďte výjezdem 354 na 11 směrem na Český Těšín, Havířov, Ostrava-Svinov, Ostrava-Vítkovice. Z kruhového objezdu vyjeďte 1. výjezdem na nájezd 11 na Multifunkční sportovní hala-Sport Aréna (bývalá ČEZ  Aréna). Zařaďte se na silnici Rudná (11). Na první světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Závodní. Po 500  metrech se nachází po levé straně Clarion Congress Hotel Ostrava – ulice Zkrácená.

Příjezd z Bohumína, po dálnici D1 (Polská republika)
Po dálnici D1 jeďte směrem na Brno, Ostrava. Jeďte výjezdem 354 na 11 směrem na Multifunkční sportovní hala-Sport Aréna (bývalá ČEZ Aréna). Zařaďte se na silnici Rudná (11). Na první světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Závodní. Po 500 metrech se nachází po levé straně Clarion Congress Hotel Ostrava – ulice Zkrácená.

Příjezd z Makova, Čadce (Slovenská republika)
Jeďte směrem na Frýdek-Místek (E75, D48). Po výjezdu Frýdek-Místek pokračujte po dálnici D56. Odbočte na silnici Rudná (11). Pokračujte po ulici Rudná (11) směrem k Multifunkční sportovní hale-Sport Aréně (bývalá ČEZ Aréna). Na páté světelné křižovatce odbočte doprava na ulici Závodní. Po 500 metrech se nachází po levé straně Clarion Congress Hotel Ostrava – ulice Zkrácená.

Vlakem